LJC Beesel

25-05-2019

LJC Beesel en Open Klasse

Op 25 mei organiseert Limburg Cycling Team de LJC-wedstrijd in Beesel. Aansluitend aan de 7 jeugd wedstrijden wordt er ook nog een open klasse verreden. De wedstrijden zullen, net als de afgelopen 8 jaar, plaats vinden op de Walsberg te Beesel-Reuver. Er wordt weer getracht zoveel mogelijk vernieuwde parcoursen uit te zetten in een uniek bosgebied. Deze omgeving leent zich uitstekend voor uitdagende mountainbike wedstrijden waar beklimmingen, technische afdalingen en single tracks elkaar in een snel tempo afwisselen. Kortom, wil je echt mountainbiken, dan moet je 25 mei op de Walsberg in Beesel zijn.

Hoe te bereiken?

Komende over de A73 neem je de afslag Beesel. Vanaf dat moment volg je de MTB bordjes tot op de Beeselse weg. Vervolgens volg je MTB PARKEREN en al snel ben je gearriveerd op de Heyackerstraat te Beesel. (Navigatie punt). Je rijdt de straat af, en aan het eind op het grasveld is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Volg hierbij de aanwijzingen van de verkeersregelaars op. Hier vandaan kun je te voet of per fiets verdergaan. Na 350 meter bereik je het hoofdterrein. Neem je een verenigings-/teamtent mee meldt dit dan bij de verkeersregelaar zodat je kunt doorrijden naar het hoofdterrein.

Programma

9.30-10.15 inrijden cat.1 t/m 4
10.30 start cat.1 ca. 15 min. (M 2011 en V 2010)
11.00 start cat.2 ca. 20 min. (M 2010 en V 2009)
11.30 start cat.3 ca. 20 min. (M 2009 en V 2008)
12.00 start cat.4 ca. 30 min. (M 2008 en V 2007)
12.45 pauze en prijsuitreiking cat.1 t/m 4
12.40-13.15 inrijden cat. 5 t/m 7
13.30 start cat.5 ca. 35 min (M 2007 en V 2006)
14.15 start cat.6 ca. 45 min (M 2006 en V 2005)
15.15 start cat.7 ca. 55 min (M 2005)
16.20 – 16.35 inrijden open klasse
16.30 prijsuitreiking cat. 5 t/m 7
16.45 start open klasse ca. 60 min (M/V vanaf 2004 met en zonder licentie)
17.45 prijsuitreiking open klasse en einde

Het programma voor de LJC jeugdwedstrijden is het vastgestelde tijdschema, ondanks de open klasse is ervoor gekozen om op de normale starttijden te beginnen. De weg naar Limburg is immers lang genoeg.

Inschrijven

Voorinschrijving voor de jeugdwedstrijden is alleen mogelijk via de website van de KNWU tot en met woensdag 15 mei. Daarna kun je alleen nog op zaterdag 25 mei bijschrijven, dit kan tot een half uur voor de start van jouw betreffende categorie. Dag inschrijving kan op zaterdag 25 mei echter moet je dan wel een basis licentie aanschaffen, hierbij ontvang je ook een stuurbord dat je eigendom blijft.

Inschrijving is voor de open klasse vanaf 15 jaar met of zonder licentie en dient te geschieden op de wedstrijddag zelf (geen voorinschrijving voor de open klasse).

Hoofd terrein

Hier vind je alles compact bij elkaar, zoals de jury, inschrijving, technische keuring, toiletten, EHBO, aanspreekpunt Cycling Team Limburg, catering (met vlaai) en ruimte voor het plaatsen van de verenigings-/teamtent.

Reglementen / Natuurgebied

Aan het organiseren van een dergelijk evenement zitten wel voorwaarden. De druk op dit natuurgebied is groot omdat er nu eenmaal veel mensen gebruik maken van dit gebied. Als Cycling Team Limburg organiseren we deze wedstrijd buiten onze eigen gemeentegrenzen en willen we graag nog vaker van dit gebied gebruik maken. Het is daarom wenselijk dat je alleen op de aangegeven paden begeeft en het afval in de desbetreffende afvalzakken deponeert. Naast het bovenstaande zijn er door de KNWU ook enkele regelement opgesteld, deze kunt u hier in zien.

Alvast bedankt voor de medewerking en tot ziens op 25 mei op de Walsberg in Beesel voor sportieve wedstrijden.

Wedstrijdcommissie,

Cycling Team Limburg

Partners